Bedrijfshockeyers Work2Promote weer succesvol

De mannen en vrouwen van ons bedrijfshockeyteam die meedoen met het team van Work2Pay / Dermis hebben weer uitstekende zaken gedaan door wederom een knappe en verdiende overwinning te boeken op TNT 1 web project management. De prestatie van ons team is inmiddels indrukwekkend te noemen. Na een 1-0 voorsprong dacht de tegenstander bij ons de pret te kunnen drukken door twee goed uitgespeelde kansen feilloos te benutten en de achterstand om te buigen in een 1-2 ruststand. Echter, de veerkracht en de wil van ons team om te winnen deed de tegenstander uiteindelijk de das om. De tegenstander kwam onder grote druk te staan en moest toestaan dat wij de achterstand op een voortreffelijke wijze wisten om te buigen in een dikverdiende 4-2 eindstand. Het is echt heel erg fijn om te bemerken dat ons team zowel binnen als buiten het veld laat zien hoe groot het belang is van samen zijn, en samen ergens voor te staan!

Ben